Хіти тижня. Шаман назвав його "смертю" Путіна: Астролог розповів, хто може кардинально змінити курс Росії (відео)

Російський опозиційний політик Олексій Навальний, якого нещодавно було засуджено до реального тюремного терміну, буде "мучеником". Про це журналісту Апостроф TV Юрію Кулінічу в авторській програмі "Розклад Кулініча" розповів відомий астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

"Я думаю, що він буде мучеником. Є таке давнє пророцтво. Власне кажучи, воно пов'язане з тим, що людину, яка наділена мантією, у неї очі з зеленню, відливають болотом. Я думаю, мова про Болотну площу. В давнину був монах Авель. Він передбачав, що ця людина буде як би мертва, але воскресне і після нього буде дуже велика смерть, брід. Все буде складно і ось така ось ситуація. і він може бути дійсно реальним правителем після знищення Путіна і всієї його зграї" , - уточнив він.

Також Росс висловив думку, що у Навального є всі шанси вийти на свободу в цьому році. "Тим більше, було давнє пророцтво, що людина помре, але воскресне, її очі будуть відливати болотом (Болотній площею). Ось він дійсно має всі шанси повернути Росію в іншу сторону. А Путіну один з шаманів сказав, що це твоя смерть: "Навальний - твоя смерть", - додав він.

Джерело: Апостроф

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...