Хіти тижня. "Шаман оставил Путина в дураках", - блогер

Якби Путін був хоч трохи розумнішим, вийшов би до шамана, потиснув би йому руку, поговорив би на камеру, а потім би Кисельов змонтував, як шаман Саша бажає Путіну і далі царювати.

Шаман Олександр Габишев. Фото: соцмережі.

"История с похищением спецслужбами шамана Саши показывает, до какой степени власть напугана всем, что происходит в стране, и до какой степени она не рациональна в своих действиях", - пише російський емігрант Ігор Поночевний на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну, пришел бы шаман Саша в Москву. Ну, вышел бы даже на Красную площадь, ну, ударил бы в свой бубен. И что? Небо бы свалилось на землю?

Будь Путин хоть немного поумнее, вышел бы к этому шаману, пожал бы ему руку, побеседовал бы на камеру, а потом бы Киселев смонтировал, как шаман Саша желает Путину и дальше царствовать на благо российского народа.

Но нет. Нужно показать всему миру, до какой степени президент ядерной державы напуган, как он боится колдовства и шаманизма, как дрожит от страха перед якутским шаманом, что он сейчас придет и бубнами его изгонит, его и милионную армию фсо, фсб и нац. гвардии.

Поэтому нужно курам на смех проводить ночную спецоперацию, задействовать спецназ в масках и с автоматами, возбуждать уголовные дела, и все это — на фоне пристального внимания всей страны. Ну, не дурак ли?".

"Хотят ли русские войны?!": Окупанти за лічені тижні розгорнула в Криму величезний військовий табір. Космічна розвідка виявила приховані докази, - Spiegel

неділя, 18 квітень 2021, 21:10

Супутникові знімки, які отримало німецьке видання, свідчать, що за 30 км від селища Марфівка російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. . Аналіз супутников...

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.