Хіти тижня. Ще багато родичів очікує протеже? Нардеп Юзік з "Кварталу" влаштував у Раду своєю помічницею кохану дружину

"Міс-кі" чого-небудь стійкому сім'янину ні до чого, гроші мають залишатися в родині. І бюджетні теж

Народний депутат Верховної Ради України від президентської політичної сили "Слуга народу" і колишній актор студії "Кварталу 95" Юрій Корявченков взяв собі в помічниці дружину Тетяну. Про це стало відомо "Радіо Свобода" від джерел в парламенті, зазначають Патріоти України.

Слід зазначити, що Тетяна Корявченкова була влаштована в законодавчий орган влади на громадських засадах.

Вона має вищу економічну освіту, тобто номінально може підходити на посаду в парламенті. З Юрієм Корявченкова вона перебуває у шлюбі з 2004 року, у них троє спільних дітей.

У Мережі кепкують з "недалекого Юзіка, брав би приклад знардепів-однопартійців Мовчана з помічницею-танцівницею та Тищенка з моделлю-економістом.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...