Хіти тижня. Що скаже на це Зеленський? Оприлюднено цікаві дані опитування українців щодо завершення війни на Донбасі

Більше половини українців підтримують невійськові заходи щодо врегулювання питання окупованого Донбасу. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", передають Патріоти України.

Результати опитування показують, що 34% респондентів підтримують припинення військових дій і визнання цих територій тимчасово окупованими, замороження конфлікту, а 23% громадян виступають за надання цим територіям статусу автономії у складі України.

Інші 23% опитаних хочуть продовження військових дій до повного відновлення української влади на всьому Донбасі і лише 6% – за відділення цих територій від України.

Найбільше військовий шлях вирішення конфлікту підтримують на заході країни, при цьому на півдні і сході виступають за надання автономії окупованим територіям.

Примітно, що в електоральному розрізі найбільше прихильників автономії окупованого Донбасу серед прихильників партії “Опозиційна платформа – За життя”, військового вирішення питання – серед прихильників “Європейської Солідарності” і “Голосу”.

В опитуванні брали участь громадяни України у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Хіти тижня. "Ви прийшли розповісти на крові, що були в Іловайську! Тріпло!": Зеленський публічно обізвав майора ЗСУ (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 10:00

Майор ЗСУ Роман Ковальов, якому оголосили сувору догану за критику президента України Володимира Зеленського, мав з ним публічний конфлікт ще у серпні 2019 року. Про це офіцер сам розповів в інтерв'ю "4 каналу" і показав відео інциденту, передають Пат...

Це було в важкі часи: Путін раптово заговорив про своїх двійників (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 9:57

Президент Росії Володимир Путін раптово заговорив про своїх двійників - вже давно ходять чутки, що у глави Кремля їх багато. Про це він розповів під час інтерв'ю ТАСС, передають Патріоти України. На запитання ведучого, чи справжній він, Путін відповів...