Хіти тижня. Що скаже на це Зеленський? Оприлюднено цікаві дані опитування українців щодо завершення війни на Донбасі

Більше половини українців підтримують невійськові заходи щодо врегулювання питання окупованого Донбасу. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", передають Патріоти України.

Результати опитування показують, що 34% респондентів підтримують припинення військових дій і визнання цих територій тимчасово окупованими, замороження конфлікту, а 23% громадян виступають за надання цим територіям статусу автономії у складі України.

Інші 23% опитаних хочуть продовження військових дій до повного відновлення української влади на всьому Донбасі і лише 6% – за відділення цих територій від України.

Найбільше військовий шлях вирішення конфлікту підтримують на заході країни, при цьому на півдні і сході виступають за надання автономії окупованим територіям.

Примітно, що в електоральному розрізі найбільше прихильників автономії окупованого Донбасу серед прихильників партії “Опозиційна платформа – За життя”, військового вирішення питання – серед прихильників “Європейської Солідарності” і “Голосу”.

В опитуванні брали участь громадяни України у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

"Процесс затянулся, и Китай наступил на старинные грабли", - Анти-Колорадос

субота, 27 листопад 2021, 16:30

"Давно известно, что посеявший ветер, пожнет что-то нехорошее, может быть, бурю, а может, и ураган. Причем, когда сеятель ветра приступает к своим мероприятиям, он полагает, что будет вот такой красивый и одновременно – умный, делать то, что ему захоче...

Хіти тижня. "Плевать, в кого из Зе-команды могли стрелять, когда власть сознательно унижает честь и профессионализм тех, кто спецоперацию планировал и осуществлял", - Олена Кудренко

субота, 27 листопад 2021, 16:00

"Ви готові до "і тюрми, і суми"? (С) Помните тень страха на лице Зеленской, во время интервью Наталье Мосейчук? Я уверена, что они НЕ готовы. Внутренне они сжались в комочек, поджали под себя коленки и судорожно стали подгребать под себя все силы в стр...