
Юрист і активіст Масі Найєм вимагає від ведучого телеканалу NewsOne В'ячеслава Піховшека вибачитися перед учасниками бойових дій на Донбасі, яких той в ефірі прирівняв до вбивць. Якщо Піховшек цього не зробить, Найєм як ветеран АТО і його юридична компанія готові звернутися до суду. Про це Найєм написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Час вибачатися перед учасниками АТО. "Ми живемо в суспільстві, яке зараз влаштовано за принципом тотального свавілля. Будь-яка людина, яка зараз називає себе ветераном АТО, вважає що в неї є індульгенція на вбивство і вона може вбивати. Моє питання не стосовно цих людей, дії яких має дати в конкретному випадку тільки суд". З такою гучною заявою в ефірі телеканалу NEWSONE TV виступив В'ячеслав Піховшек, прирівнявши всіх ветеранів АТО до вбивць, готових чинити самосуд", - написав юрист.
Ефір можна подивитися тут, з 37 хвилини.
"Наш юрист звертається до телеканалу NewsOne з вимогою спростувати в ефірі відомості, що не відповідають дійсності, а саме заперечити висловлювання, якими ведучий програми прирівняв кожного ветерана АТО до вбивці, а також вибачитися перед спільнотою ветеранів АТО. У разі відсутності реакції - залишаємо за собою право звернутися до суду з відповідним позовом", - завив Найєм, оприлюднивши лист-вимогу.

Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...