Хіти тижня. Щорічна пресконференція Х*йла: "Путін відповів фактично "так"... це виступ Гітлера за декілька днів до нападу на Польщу", - Піонтковський про наказ стріляти в українців

Володимир Путін провів 23 грудня масштабну пресконференцію, під час якої підбивав підсумки. Історичний виступ глави Кремля схожий на "ремейк" промови Адольфа Гітлера, зазначають Патріоти України.

Таку думку в ефірі 24 каналу висловив російський публіцист та політолог Андрій Піонтковський. За його словами, мовиться про виступ Гітлера за декілька днів до нападу на Польщу.

Піонтковський: Путін упевнений у безкарності

На думку російського публіциста, Путіна привела в надзвичайно збуджений ейфорійний стан невиразна реакція Заходу. Насамперед позиція американської адміністрації на ультиматум.

Йому (Путіну – ред.) поставили пряме запитання: "Ви готові наказати стріляти в українців?" Він відповів фактично "так", – зазначив Піонтковський.

Він відзначив, що у відповідь на це президент країни-агресорки довго пояснював, чому стрілятиме. Мовляв, це українці використовують зброю на лінії розмежування.

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...

"Лендліз" від окупантів: Експерт пояснив, як до ЗСУ потрапляє рідкісна техніка з Росії та що це означає

вівторок, 7 лютий 2023, 9:46

Росіяни все частіше постачають ЗСУ рідкісний "лендліз". На фронті наші захисники беруть у трофеї російську техніку, яка часто випускається в обмежених партія. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передают...