Хіти тижня. Щось готується? У Росію таємно приїхала радник Трампа

Фіона Хілл

У Москву приїхала делегація Білого дому на чолі з радником Дональда Трампа, директором із питань Росії і Євразії Ради з національної безпеки США Фіоною Хілл. Про це пише "Комерсант" з посиланням на власні джерела, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що Хілл і її колеги вже зустрілися з представниками Ради безпеки Росії, а також МЗС. Так, візит публічно не анонсували ні російська, ні американська влада. Хілл неодноразово приїжджала в Росію в якості радника президента США, проте Вашингтон наполягав на тому, щоб візити Хілл не висвітлювалися.

Фіона Хілл — автор багатьох книг про Росію, вона вчилася в Московському інституті іноземних мов імені Моріса Тореза, потім працювала на американську розвідку. При цьому чиновниця неодноразово виступала у пресі з критикою президента Росії Володимира Путіна.

Хіти тижня. Тремтіть, вбивці: Російським військовим у Сирії влаштували "засідку"

неділя, 21 липень 2019, 2:00

Після інциденту російські військові суттєві посилили свою охорону. Зазначається, що в результаті вибуху люди не постраждали, військова техніка також не була пошкоджена. За словами Бакіна, після цього охорону російських військовослужбовців істотно посил...

Хіти тижня. Тактика "обмеженого відкуса": Гіркін панікує через просування уперед ЗСУ поблизу Донецька

неділя, 21 липень 2019, 0:10

На думку екс-ватажка "ДНР", найманцям не вдасться відбити будь-яку більш-менш серйозну атаку українських військових. «Что даст противнику продвижение в Петровском районе (от которого их передовые инженерные позиции находятся в 100−200 метрах)? Очень мн...