Хіти тижня. Щось готується? У Росію таємно приїхала радник Трампа

Фіона Хілл

У Москву приїхала делегація Білого дому на чолі з радником Дональда Трампа, директором із питань Росії і Євразії Ради з національної безпеки США Фіоною Хілл. Про це пише "Комерсант" з посиланням на власні джерела, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що Хілл і її колеги вже зустрілися з представниками Ради безпеки Росії, а також МЗС. Так, візит публічно не анонсували ні російська, ні американська влада. Хілл неодноразово приїжджала в Росію в якості радника президента США, проте Вашингтон наполягав на тому, щоб візити Хілл не висвітлювалися.

Фіона Хілл — автор багатьох книг про Росію, вона вчилася в Московському інституті іноземних мов імені Моріса Тореза, потім працювала на американську розвідку. При цьому чиновниця неодноразово виступала у пресі з критикою президента Росії Володимира Путіна.

"Нехай Росія вибирає": У Зеленського прокоментували, як вони ставляться до Медведчука

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:30

За словами глави Адміністрації президента, ані Володимир Зеленський, ані він сам ніколи не спілкувалися та незнайомі взагалі із Віктором Медведчуком. Команда президента Володимира Зеленського виступає проти того, щоб Віктор Медведчук представляв Україн...

Хіти тижня. "Пора готуватися до наступу на Донбасі", - військовий експерт

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:10

"Армія повинна завжди готуватися до звільнення захоплених територій", - заявив журналіст Роман Цимбалюк і назвав військовий шлях звільнення окупованих територій України "найкращим". "Я думаю, при правильному державному підході протягом року можна приве...