
Президент України Володимир Зеленський 14 лютого провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, передають Патріоти України.
Про це повідомили на сторінці Офісу президента України у Facebook. Сторони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час "нормандського саміту" 9 грудня 2019 року в Парижі, а також підготовку до наступної зустрічі лідерів "нормандської четвірки".
"Окремо Володимир Зеленський і Володимир Путін акцентували увагу на процесі звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу і Криму, а також в Російській Федерації", – йдеться в повідомленні.
Також сторони погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи в Мінську для реалізації досягнутих домовленостей.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...