Хіти тижня. "Шеф дрюкає... Поїхав у Київ налагоджувати взаємодію з Зе": Нардеп від БПП "спалився" в Раді зі своїм телефоном

Журналісти показали телефонне листування нардепа з фракції БПП Дмитра Лубинця про рішення суду щодо виїмки архівних документів дільничних виборчих комісій Волновахи і Костянтинівки (Донецька область).

Дмитро Лубинець

Відповідні фото були зроблені кореспондентом Цензор.НЕТ 17 травня на засіданні Верховної Ради України, передають Патріоти України.

Уточнюється, що повідомлення Лубинець отримав від користувача "КС Вервейко Іван Дмитрович". Він зазначений на офіційному сайті нардепа як член його команди в Волновасі – "Спеціаліст з економіки підприємства".

В обов'язки останнього, зокрема, входить "виконання доручень народного депутата України у зв'язках з органами влади всіх рівнів Волноваського району, правоохоронними органами та ЗСУ".

Далі наводимо повідомлення без змін:

"Мохов, c*ка, виніс три ухвали по виїмці документів двк [дільнича виборча комісія] з архіву Києва Волновахи та Констянтинівки. Шевченко каже будуть робити виїмку, бо його шеф дрюкає. Я закинув йому, що поїхав у Київ налагоджувати взаємодію з Зе".

Відзначимо, що Дмитро Лубинець обраний у Раду по округу №60 у Донецькій області з центром у Волновасі.


Готував "переворот": Спливли деталі про гучний арешт ватажка "ЛНР"

понеділок, 16 вересень 2019, 18:15

У тимчасово окупованому Луганську нібито заарештували одіозного "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета. Крім того, його звільнили із займаної посади, передають Патріоти України. Як повідомляє видання "Остров", посилаючись на джерела у Луганську...

Далі - висадка на Марс? Ватажок "ДНР" зробив скандальну заяву про майбутнє Донбасу (відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 17:58

Ватажок бойовиків так званої ДНР Денис Пушилін планує об'єднання Донбасу з Росією. Про це повідомляє блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України. Пушилін заявив, що інтеграція ОРДЛО з Російською Федерацією повн...