Хіти тижня. "Шеф дрюкає... Поїхав у Київ налагоджувати взаємодію з Зе": Нардеп від БПП "спалився" в Раді зі своїм телефоном

Журналісти показали телефонне листування нардепа з фракції БПП Дмитра Лубинця про рішення суду щодо виїмки архівних документів дільничних виборчих комісій Волновахи і Костянтинівки (Донецька область).

Дмитро Лубинець

Відповідні фото були зроблені кореспондентом Цензор.НЕТ 17 травня на засіданні Верховної Ради України, передають Патріоти України.

Уточнюється, що повідомлення Лубинець отримав від користувача "КС Вервейко Іван Дмитрович". Він зазначений на офіційному сайті нардепа як член його команди в Волновасі – "Спеціаліст з економіки підприємства".

В обов'язки останнього, зокрема, входить "виконання доручень народного депутата України у зв'язках з органами влади всіх рівнів Волноваського району, правоохоронними органами та ЗСУ".

Далі наводимо повідомлення без змін:

"Мохов, c*ка, виніс три ухвали по виїмці документів двк [дільнича виборча комісія] з архіву Києва Волновахи та Констянтинівки. Шевченко каже будуть робити виїмку, бо його шеф дрюкає. Я закинув йому, що поїхав у Київ налагоджувати взаємодію з Зе".

Відзначимо, що Дмитро Лубинець обраний у Раду по округу №60 у Донецькій області з центром у Волновасі.


Хіти тижня. Не один злочин на руках: Скандальну Штепу підозрюють у вбивстві офіцера СБУ (документ)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:35

Колишня мерка Слов'янська Неля Штепа підозрюється у вбивстві офіцера Служби безпеки України Геннадія Беліченка, яке було скоєно 13 квітня 2014 року поблизу села Семенівка Донецької області, передають Патріоти України. Як повідомляє група "Інформаційний...

Не ті пісні: Нігерійського співака стратять за образу пророка Мухаммада

вівторок, 11 серпень 2020, 0:30

Нігерійський музикант Яхья Шаріф-Амін, 22 років, визнаний судом північного штату Кано винним в образі пророка Мухаммада, яке той нібито вчинив за допомогою складеної їм пісні. Співака засудили до смертної кари. Сам юнак своєї провини не заперечує і про...