Хіти тижня. "Шеф дрюкає... Поїхав у Київ налагоджувати взаємодію з Зе": Нардеп від БПП "спалився" в Раді зі своїм телефоном

Журналісти показали телефонне листування нардепа з фракції БПП Дмитра Лубинця про рішення суду щодо виїмки архівних документів дільничних виборчих комісій Волновахи і Костянтинівки (Донецька область).

Дмитро Лубинець

Відповідні фото були зроблені кореспондентом Цензор.НЕТ 17 травня на засіданні Верховної Ради України, передають Патріоти України.

Уточнюється, що повідомлення Лубинець отримав від користувача "КС Вервейко Іван Дмитрович". Він зазначений на офіційному сайті нардепа як член його команди в Волновасі – "Спеціаліст з економіки підприємства".

В обов'язки останнього, зокрема, входить "виконання доручень народного депутата України у зв'язках з органами влади всіх рівнів Волноваського району, правоохоронними органами та ЗСУ".

Далі наводимо повідомлення без змін:

"Мохов, c*ка, виніс три ухвали по виїмці документів двк [дільнича виборча комісія] з архіву Києва Волновахи та Констянтинівки. Шевченко каже будуть робити виїмку, бо його шеф дрюкає. Я закинув йому, що поїхав у Київ налагоджувати взаємодію з Зе".

Відзначимо, що Дмитро Лубинець обраний у Раду по округу №60 у Донецькій області з центром у Волновасі.


Хіти тижня. "Ми не будемо рубатися між собою": Маруся Звіробій пригрозила Зеленському великою революцією

субота, 14 грудень 2019, 23:30

Волонтер Маруся Звіробій (Олена Біленька), коментуючи скандальний приїзд до Києва знімальної групи пропагандистів Кремля, нагадала, що спочатку в Криму і на Донбасі також з'являлись вони, а потім туди майже безперешкодно прийшли російські війська. Свою...

Хіти тижня. "Підозрювана у вбивстві Шеремета на момент скоєння злочину перебувала в зоні АТО", - нардеп

субота, 14 грудень 2019, 23:05

Як зазначила народна обраниця, "докази, що були надані по Яні абсурдні та притягнуті за вуха"... Підозрювана у справі вбивства журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь на момент скоєння злочину перебувала в зоні проведення Антитерористичної операції. Про ц...