Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України.

Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося чергове відео, де видно ешелони з російською військовою технікою. Користувач твітера 666_mancer перевірив номер однієї з платформ за допомогою сервісу gdevagon, який дозволяє відстежувати актуальний стан залізничних вагонів. Виявилося, що з 30 березня до 11 квітня включно ця платформа прямує зі станції Юрга (Кемеровська область) на станцію Тресвятська у Воронезькій області біля кордону з Україною.

Читачі надіслали нам посилання на обговорення в одному з новосибірських пабліків, де було опубліковано ще одне відео з військовою технікою, зняте в Первомайському районі Новосибірська (нам вдалося підтвердити геолокацію, ешелон на відео прямує у західному напрямку). У коментарях користувачі зазначають Воронеж як пункт призначення, а також повідомляють, що "контрактників із Юрги на Україну відправляють".

У місті Юрга базуються 74-та мотострілецька і 120-та артилерійська бригади. БМП на ешелоні з відео з Новосибірська характерні для техніки мотострільців, а на відео з TikTok можна помітити реактивні системи залпового вогню "Ураган", які перебувають на озброєнні 120-ї бригади. Раніше ми припускали перекидання частин із цього округу до українського кордону, а тепер ця інформація підтвердилася. Таку передислокацію неможливо пояснити навчаннями (за винятком стратегічних, які мають відбутися тільки восени). Тому цілком ймовірно, що її мета - саме чинення тиску на Україну або підготовка до можливого наступу".
Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...