Хіти тижня. Штовхають до партизанського опору: "Штурмовики в тюрму не підуть - підуть у ліси", - екс-нардеп "айдарівець" відреагував на кримінальні справи Зе! команди за смерті російських окупантів

лапин

Розпочаті розслідування проти бійців-добровольців - це спроба деморалізації української армії. Але самі ветерани «штурмовики» терпіти переслідування не будуть і в тюрму не підуть. Про це заявив колишній боєць «Айдара» і колишній народний депутат Ігор Лапін, зазначають Патріоти України. Зараз йому доводиться ходити на допити в СБУ через розслідування про обставини смерті російських громадян внаслідок боїв у Луганського аеропорту влітку 2014 року.
«Дружини нас раніше чекали з війни, сьогодні нас чекають з допитів. Не дай Господь, щоб довелося чекати з в'язниці. Але штурмовики в тюрму не підуть - вони підуть в ліси», - заявив Лапін в ефірі ObozTV.
Справа проти Лапіна стосується обставин смерті російського найманця «ЛНР» Романа Оруджева і інших російських громадян, коли влітку 2014 року українські бійці проривали блокаду Луганського аеропорту.
«Був бій, були полонені, були поранені. Поранених полонених відправили до лікарні, один з них помер ... У нас йшов захист Батьківщини. Точка, - наполягає Лапін. - Сьогодні відкривати справи за бойові операції - це маячня ... Моя справа - це бойова операція Збройних Сил України. Я отримував персонально накази від командувача сектором проривати блокаду Луганського аеропорту ... Стаття про тероризм. Кому в голову прийшло порушити за цією статтею справу?».


"Гончарук вважає місцеві бюджети та місцеву владу злом. Прем’єр не усвідомлює, що він каже, як і кому. Зустрічі проходять бурхливо, іноді його хочуть порвати" – опальний "слуга"

субота, 14 грудень 2019, 12:06

Керівництво ЗеКоманди вирішило шукати фінансовий ресурс для "латання" дірок, "нагинаючи" ФОПи та оббираючи місцеві бюджети замість того, щоб змусити платити податки та за вкрадене олігархів, наголошують критики нового режиму. Народний депутат і колишні...

Москва зрозуміла сою поразку, а київська філія МП - ні: УПЦ розірвало відносини з Олександрійським патріархатом за визнання ПЦУ, попершись "поперед батька в пекло"

субота, 14 грудень 2019, 11:57

Московські стратеги усвідомили на прикладі Константинопольської та Еладської церкви, що тактика залякування канонічних православних церков не спрацьовує, авторитет Вселенського патріарха вищий за гроші та погрози недоімперії. Після визнання Православно...