Хіти тижня. Швидко змінив свою думку: Зеленському нагадали обіцянку заборонити VIP-палати для політиків у разі COVID-19 (відео)

Президент України Володимир Зеленський, який перебуває на лікуванні в ізольованій палаті "Феофанії" зі спецзв'язком, ще в березні заявляв про те, що у політиків не буде VIP-умов в українських лікарнях, передають Патріоти України.

Так, у відеозверненні від 26 березня глава держави повідомив, що прем'єр-міністру України було поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають.

"У нас не совок, і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК", – говорив тоді Зеленський. За його словами, у жодного політика або бізнесмена, у державних і комунальних лікарнях, не буде кращих умов, ніж у звичайного українця.

"Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо тоді зрозумієте, як це – не мати можливості лікуватися у Швейцарії чи Ізраїлі", – підкреслював президент.

Він додав, що рівні умови стосуються всіх, винятків не буде і для перших осіб держави: президента, прем'єр-міністра й спікера Верховної Ради.

Проте, зараз Зеленський змінив свою думку, погодившись лікуватися в елітній лікарні "Феофанія". Водночас радник глави ОП Михайло Подоляк заявив, що президента госпіталізували, щоб не облаштовувати спеціальне приміщення в його резиденції. Зеленського розмістили в ізольованій палаті, звідки він може вести роботу.

Журналісти, яким вдалося потрапити на територію "Феофанії", розповіли, що корпус лікарні, де перебуває глава держави, фактично перетворився на режимний об'єкт.

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...

Вся надія на старших членів Альянсу: Більшість країн НАТО вичерпали запаси зброї для України - NYT

неділя, 27 листопад 2022, 9:55

Маленькі країни-члени НАТО вже вичерпали свій потенціал щодо постачання зброї Україні. Про це у суботу, 26 листопада, повідомляє The New York Times із посиланням на власне джерело.