Хіти тижня. "Скабеевых задвинули, Куликова выкинули": З ефірів росТБ зникають шоу про Україну

Флагманська пропагандистська передача Росії на тему України "60 хвилин" з ведучою Ольгою Скабеєвою і її чоловіком Євгеном Поповим викинута з прайм-тайму.

Шоу про "поганих" українців вже непопулярні? Фото: скріншот з відео.

Чутки про крах рейтингів пропагандистських ток-шоу Росії на українську тематику, по всій видимості, правдиві. Держканал "Росія 1" почав "зачистку" своєї ефірної сітки від подібного роду програм. Увагу на зміни звернула в Facebook журналіст Олена Риковцева, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що флагманська пропагандистська передача Росії на тему України "60 хвилин" з ведучою Ольгою Скабеєвою і її чоловіком Євгеном Поповим викинута з прайм-тайму. Тепер ток-шоу транслюватиметься о 12:50 та о 17:50. "Це замість випуску в 19-годинний прайм! А на прайм ставлять Малахова, тобто міняють місцями. Спочатку в дохлий ранній вечір подружжя Скабеєви, а почесно на 19, під програму "Вести" - Малахов", - розповіла журналістка.

І це не все. З ефіру взагалі зникла програма "Хто проти", яку вів російський "експерт по Україні" Дмитро Куликов. "Скабеєвих засунули. Куликова викинули. Залишилося скоротити Соловйова до одного недільного випуску і купити Славі Ковтуну квиток до Києва в один кінець", - зазначила Риковцева. Вона констатувала, що стартувала зачистка російських державних пропагандистських телеканалів від теми України. "Уже зараз бажання багатьох українців" од...сь від нас "починає частково збуватися", - констатувала журналістка. Примітно, що Скабеєва в соцмережах почала підкреслювати відхід свого ток-шоу від української тематики. По всій видимості, вона усвідомлює плачевність ситуації, в яку потрапила.

Легалізація "ЛДНР" зависла: Москва надзвонює Єрмаку, а той "не чує", не до "зрад"

п’ятниця, 3 квітень 2020, 19:45

Андрій Єрмак під приводом великої зайнятості через рішення внутрішніх проблем, пов'язаних з поширенням в Україні коронавіруса COVID-19, "відмовляється спілкуватися" з Дмитром Козаком. У заступника голови адміністрації президента Російської Федерації Дм...

"Потери сейчас ежедневно": Гіркін розповів про загострення під Донецьком

п’ятниця, 3 квітень 2020, 19:29

Екс-ватажок "ДНР" запевняє, що Україна "стягує війська до лінії зіткнення" і зараз активно б'є по терористах. Поки світ відволікся на пандемію COVID-19, на Донбасі спостерігається різке загострення конфлікту. Про це в соцмережі розповів колишній "мініс...