Хіти тижня. "Скабеевых задвинули, Куликова выкинули": З ефірів росТБ зникають шоу про Україну

Флагманська пропагандистська передача Росії на тему України "60 хвилин" з ведучою Ольгою Скабеєвою і її чоловіком Євгеном Поповим викинута з прайм-тайму.

Шоу про "поганих" українців вже непопулярні? Фото: скріншот з відео.

Чутки про крах рейтингів пропагандистських ток-шоу Росії на українську тематику, по всій видимості, правдиві. Держканал "Росія 1" почав "зачистку" своєї ефірної сітки від подібного роду програм. Увагу на зміни звернула в Facebook журналіст Олена Риковцева, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що флагманська пропагандистська передача Росії на тему України "60 хвилин" з ведучою Ольгою Скабеєвою і її чоловіком Євгеном Поповим викинута з прайм-тайму. Тепер ток-шоу транслюватиметься о 12:50 та о 17:50. "Це замість випуску в 19-годинний прайм! А на прайм ставлять Малахова, тобто міняють місцями. Спочатку в дохлий ранній вечір подружжя Скабеєви, а почесно на 19, під програму "Вести" - Малахов", - розповіла журналістка.

І це не все. З ефіру взагалі зникла програма "Хто проти", яку вів російський "експерт по Україні" Дмитро Куликов. "Скабеєвих засунули. Куликова викинули. Залишилося скоротити Соловйова до одного недільного випуску і купити Славі Ковтуну квиток до Києва в один кінець", - зазначила Риковцева. Вона констатувала, що стартувала зачистка російських державних пропагандистських телеканалів від теми України. "Уже зараз бажання багатьох українців" од...сь від нас "починає частково збуватися", - констатувала журналістка. Примітно, що Скабеєва в соцмережах почала підкреслювати відхід свого ток-шоу від української тематики. По всій видимості, вона усвідомлює плачевність ситуації, в яку потрапила.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...