Глава ОПУ заявив, що сподівається на те, що зустріч Зеленського та Путіна пройде в жовтні і буде плідною.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан в Нью-Йорку, де проходить Генасамблея ООН, поспілкувався із пропагандистом Кремля Євгеном Поповим і в ході бесіди розповів про очікування України в питанні врегулювання військового конфлікту на Донбасі. Відео їх діалогу опублікувала в своєму Telegram-каналі російська пропагандистка Ольга Скабєєва, передають Патріоти України.
В ході бесіди Попов запитав у Богдана, як глава ОПУ оцінює перспективи переговорів між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Росії Володимиром Путіним. На це Богдан уточнив: «Мені здається, що вони обов'язково будуть. Єдине - хто буде ще присутній на цих переговорах».
Також, Богдан додав, що сподівається на те, що зустріч пройде в жовтні і буде плідною. У той же час, глава ОПУ підкреслив, що це буде залежати від країни-агресора. Богдан сказав: «Ми вважаємо, що можна вирішити все. Але це залежить в більшій частині також і від бажання керівництва Росії. Тому ви як журналісти і ваші глядачі як громадянське суспільство повинні теж давати сигнали своїй владі, що мир з Україною необхідний для розвитку обох держав. Спасибі вам, що ви знайшли час зі мною поспілкуватися».

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...