
У результаті поставок російської нафти низької якості по трубопроводу в ЄС Польщі довелося розконсервувати свої запаси.
Як зазначає Reuters, Міністерство енергетики Польщі прийняло рішення використовувати 800 тис. тон нафти зі стратегічних запасів, щоб компенсувати поставки російської сировини. Раніше Варшаві довелося призупинити транзит через зниження якості нафти в трубопроводі "Дружба".
Як повідомила прес-секретар міністерства, стратегічні запаси повинні забезпечити безперервність переробки на нормальному рівні. Міністерство вирішило 26 квітня взяти 500 тис. тонн із запасів, а 30 квітня ще 300 тис. тонн.
"Обидва рішення були доведені до відома Європейської комісії та Міжнародного енергетичного агентства", - сказала прес-секретар, додавши, що міністерство продовжує стежити за ситуацією.
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...
Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...