
У результаті поставок російської нафти низької якості по трубопроводу в ЄС Польщі довелося розконсервувати свої запаси.
Як зазначає Reuters, Міністерство енергетики Польщі прийняло рішення використовувати 800 тис. тон нафти зі стратегічних запасів, щоб компенсувати поставки російської сировини. Раніше Варшаві довелося призупинити транзит через зниження якості нафти в трубопроводі "Дружба".
Як повідомила прес-секретар міністерства, стратегічні запаси повинні забезпечити безперервність переробки на нормальному рівні. Міністерство вирішило 26 квітня взяти 500 тис. тонн із запасів, а 30 квітня ще 300 тис. тонн.
"Обидва рішення були доведені до відома Європейської комісії та Міжнародного енергетичного агентства", - сказала прес-секретар, додавши, що міністерство продовжує стежити за ситуацією.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...