
У результаті поставок російської нафти низької якості по трубопроводу в ЄС Польщі довелося розконсервувати свої запаси.
Як зазначає Reuters, Міністерство енергетики Польщі прийняло рішення використовувати 800 тис. тон нафти зі стратегічних запасів, щоб компенсувати поставки російської сировини. Раніше Варшаві довелося призупинити транзит через зниження якості нафти в трубопроводі "Дружба".
Як повідомила прес-секретар міністерства, стратегічні запаси повинні забезпечити безперервність переробки на нормальному рівні. Міністерство вирішило 26 квітня взяти 500 тис. тонн із запасів, а 30 квітня ще 300 тис. тонн.
"Обидва рішення були доведені до відома Європейської комісії та Міжнародного енергетичного агентства", - сказала прес-секретар, додавши, що міністерство продовжує стежити за ситуацією.
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...
Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...