
У результаті поставок російської нафти низької якості по трубопроводу в ЄС Польщі довелося розконсервувати свої запаси.
Як зазначає Reuters, Міністерство енергетики Польщі прийняло рішення використовувати 800 тис. тон нафти зі стратегічних запасів, щоб компенсувати поставки російської сировини. Раніше Варшаві довелося призупинити транзит через зниження якості нафти в трубопроводі "Дружба".
Як повідомила прес-секретар міністерства, стратегічні запаси повинні забезпечити безперервність переробки на нормальному рівні. Міністерство вирішило 26 квітня взяти 500 тис. тонн із запасів, а 30 квітня ще 300 тис. тонн.
"Обидва рішення були доведені до відома Європейської комісії та Міжнародного енергетичного агентства", - сказала прес-секретар, додавши, що міністерство продовжує стежити за ситуацією.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...