
Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва влаштувала скандал у прямому ефірі через гасла львівських ультрас. Вона раптово згадала про те, як українці провчили сербських фанатів "русского міра" на "Львів Арені" 7 червня, передають Патріоти України.
За її словами, футбольні фани вигукували мати на адресу сербських вболівальників, а також буцімто "зігували". Бурхливою реакцією рупор Кремля вибухнула в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" телеканалу "Росія 1".
"Під час виконання національного гімну Сербії вже на матчі збірних у Львові чи не всі 30 тисяч українських вболівальників скандували "Руска к*рва!" і "зігували" під бандерівські гасла! Загалом все те, що в цивілізованому світі неможливо і називають хуліганством, в Україні норма!", – скипіла одіозна пропагандистка.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...