
Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва влаштувала скандал у прямому ефірі через гасла львівських ультрас. Вона раптово згадала про те, як українці провчили сербських фанатів "русского міра" на "Львів Арені" 7 червня, передають Патріоти України.
За її словами, футбольні фани вигукували мати на адресу сербських вболівальників, а також буцімто "зігували". Бурхливою реакцією рупор Кремля вибухнула в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" телеканалу "Росія 1".
"Під час виконання національного гімну Сербії вже на матчі збірних у Львові чи не всі 30 тисяч українських вболівальників скандували "Руска к*рва!" і "зігували" під бандерівські гасла! Загалом все те, що в цивілізованому світі неможливо і називають хуліганством, в Україні норма!", – скипіла одіозна пропагандистка.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...