Хіти тижня. Скільки українців задоволені Зеленським: Соціологи оприлюднили свіжі дані

Протягом останніх двох тижнів в Україні збільшилася кількість громадян, задоволених роботою президента Володимира Зеленського. Так, рівень задоволеності зріс із 53 до 62%, а рівень невдоволення впав - із 33 до 25%, повідомили результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", передають Патріоти України.

40% опитаних вважають, що країна рухається в правильному напрямку, 38% — у неправильному, 22% — не змогли оцінити.

Окрім президента, оцінили й діяльність голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Нею задоволені задоволені 36%, незадоволені — стільки ж. Чверть не змогли оцінити його роботу. Негативно сприйняли тільки роботу парламенту: 29% позитивно оцінили його роботу, 51% — негативно, 21% — не змогли оцінити.

В оцінках роботи уряду спостерігали подібну тенденцію - діяльністю прем'єр-міністра Олексія Гончарука задоволені відносно більше, ніж роботою всього Кабміну. 35% висловили задоволеність діяльністю прем'єра,35% — незадоволені, 30% — не змогли оцінити. Роботою Кабміну задоволені 29%, 45% — не задоволені, чверть не відповіли взагалі.

Війна не закінчена: Фельгенгауер розшифрував криваве послання Кремля Зеленському

середа, 19 лютий 2020, 8:41

Бій під Золотим, що почався вранці вівторка 18 лютого, - це не наступ на Україну, а політичний тиск Кремля на президента Володимира Зеленського. Про це написав військовий аналітик Павло Фельгенгауер. На його думку, Москві могли не сподобається останні...

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...