Хіти тижня. "Скоро вердикт", - Олег Пономар

"Среда. Что можно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Третейский суд в Гааге продолжает слушать иск "Украина против России" из-за нарушения права доступа к собственным территориальным водам вокруг Крымского полуострова. Вердикт ожидается на протяжении 6 месяцев.

Конституционный суд Украины продолжит рассмотрение соответствия основному закону указа президента о досрочном прекращении полномочий Верховной Рады в закрытом режиме. Вердикт ожидается на протяжении месяца.

Самый дешевый автобусный перевозчик Европы Flixbus начал работу в Украине. Билеты на рейсы из Киева, Львова, Ровно и Житомира в Европу уже есть в продаже по цене 5 евро.

Сборная Украины U-20 впервые в истории вышла в финал Чемпионата мира, где 15 июня сыграет со сборной Кореи. Поздравляем и желаем победы!".

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. "Чому дядька Василя, який сидить у Луганську, ми маємо карати за отримання російського паспорта, а держслужбовців у Києві - ні?" - Тимчук

понеділок, 17 червень 2019, 2:00

За словами нардепа, мешканці окупованих територій Донбасу практично не виявляють інтересу до можливості отримання російського паспорта. "Технічна сторона питання полягає в тому, що у Верховної Ради цього скликання залишилося дуже мало часу для ухваленн...