Хіти тижня. "Скоро вердикт", - Олег Пономар

"Среда. Что можно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Третейский суд в Гааге продолжает слушать иск "Украина против России" из-за нарушения права доступа к собственным территориальным водам вокруг Крымского полуострова. Вердикт ожидается на протяжении 6 месяцев.

Конституционный суд Украины продолжит рассмотрение соответствия основному закону указа президента о досрочном прекращении полномочий Верховной Рады в закрытом режиме. Вердикт ожидается на протяжении месяца.

Самый дешевый автобусный перевозчик Европы Flixbus начал работу в Украине. Билеты на рейсы из Киева, Львова, Ровно и Житомира в Европу уже есть в продаже по цене 5 евро.

Сборная Украины U-20 впервые в истории вышла в финал Чемпионата мира, где 15 июня сыграет со сборной Кореи. Поздравляем и желаем победы!".

Хіти тижня. Україна відмовилася видавати підозрюваних у розстрілі Майдану: Москаль розповів, чому зірвався обмін з Росією полоненими всіх на всіх

понеділок, 19 серпень 2019, 1:00

Чиновник заявляє, що колишнє керівництво країни винне в тому, що українські ув'язнені не повернулися додому. Москаль воліє, щоб вбивць, котрі розстрілювали беззбройних людей у центрі Києва, і до формату обміну не належать віддали державі-агресору. Коли...

Що має зробити Зе!команда для зближення України з ЄС: Вітчизняні експерти розробили комплексний документ

понеділок, 19 серпень 2019, 0:25

Команда Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції на чолі директорки Ольги Стефанішиної опублікували на "Європейській правді" відкритого листа шостому президенту, зазначають Патріоти України. . "Інтеграція України до ЄС т...