Хіти тижня. ​Слово бере Шуфрич: У кума Путіна нервово засіпалися через заяви Зеленського в Парижі (відео)

Так сталося, що Нестор Нелітописець став першим від партії Медведчука-Бойко-Рабіновича кому першому на телеканалі Медведчука довелося коментувати гарячі новини із Франції, зазначають Патріоти України. Зокрема, "опозиційний" нардеп звинуватив нового президента в "дублювання" політики Порошенка».

"Я последние несколько недель вижу в заявлениях, месседжах Зеленского и его окружения если не на 100% Порошенко, то такого мини-Порошенко. И это меня очень расстраивает, потому что я точно не за это голосовал и не за это голосовали граждане", - заявив Шуфрич в ефірі телеканалу "112 Україна".

"И что особенно досадно, что когда Зеленский говорит "Мы не ведем переговоры с сепаратистами", я задаю вопрос – а в Минске мы с кем ведем переговоры? Какая разница, где мы с ними будем вести переговоры – в Донецке, Луганске, Женеве, Астане? Какая разница где, если мы с ними говорим. Мы с ними уже говорим почти пять лет, с сентября 2014 года", - додав одіозний депутат.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...