Хіти тижня. "Слуга народу" використає це на виборах: Журналіст розповів, що може стояти за обмовкою Зеленського про "повстанців на Донбасі"

Володимир Зеленський і його команда досить добре вміють маскувати свій справжній курс.

Є переконлива гіпотеза, що саме мав на увазі президент України Володимир Зеленський, називаючи бойовиків повстанцями. Таку думку в інтерв'ю висловив голова правління "Громадського радіо" Андрій Куликов, передають Патріоти України.

"Я гадаю, що частково це відбувається, тому що у нас дуже багато понять не визначено: хто такі сепаратисти, хто такі іредентисти. Я сам нещодавно лише завдяки колезі по "Громадському радіо" звернув увагу на термін "іредентизм". Іредентисти – це якраз ті, хто виборює не просто відокремлення від якоїсь держави, а виборює відокремлення з метою возз’єднання або переходу до іншої держави. Я думаю, що частина так званих сепаратистів, які існують в Україні, якраз типові іредентисти, тому що вони за те, щоб бути під владою Росії.

З одного боку, дехто просто туди виїжджає, з іншого - є люди, які хочуть, щоб не тільки ті окуповані райони, а й більша частина території України перейшла під владу Росії. Тому президент сахається. Ми ж знаємо, що йому навіть закидали те, що він називав бойовиків повстанцями. Людина не знається досі на термінах. Це цілком природно, бо він був якщо не рядовим, то віддаленим від цих проблем діячем. Оскільки у нас багато термінів не врегульовані, і в засобах масової інформації теж плутанина, а деяких термінів просто сахаються і майже ніколи не згадують, то звідки йому, бідоласі, знати", - сказав він.

За його словами, Зеленський і його команда досить добре вміють маскувати свій справжній курс. "Я думаю, що це зовсім не зміна курсу. Більше того, я думаю, що Зеленський та його команда достатньо добре вміють маскувати свій справжній курс. До деяких його висловлювань досі запитання є. Наприклад, коли він казав: не ми починали цю війну. Кого він мав на увазі? Чи він мав на увазі Росію, чи він мав на увазі бойовиків, чи він мав на увазі попереднє керівництво української держави, якому часто закидають, що війну, мовляв, розпочали саме вони.

І хоча останнім часом Зеленський вже зробив кілька заяв, які можна трактувати як те, що він Росію винуватить в початку війни, але остаточної відповіді він на це не дав. І я думаю, що коли дійде до парламентських виборів, особливо враховуючи те, що є така потужна сила, як "Опозиційна платформа – За життя", яка якраз-то і каже, що війну почали українські керівники в 2014 році, партія Зеленського може цю тезу частково використати і для себе, щоб забрати частину голосів із того флангу", - додав Куликов.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Ердоган у пастці? Асад відправив війська назустріч "турецьким агресорам", сирійські курди прийняли допомогу диктатора перед лицем спільного ворога

четвер, 17 жовтень 2019, 10:00

Дії Туреччини таким чином сприйняли як агресію всі провідні сили, котрі задіяні в регіоні. Лише Москва зберігає публічне мовчання. Сирійська армія отримала наказ вирушити на північ, в регіон, де зараз йде турецька військова операція "Джерело миру". Офі...

Наслідок скандального рішення Трампа: Винищувачі F-15 атакували колишню базу США в Сирії

четвер, 17 жовтень 2019, 8:55

Метою авіаудару ВПС Пентагону став цементний завод компанії Lafarge неподалік від Алеппо, в якому перебував склад боєприпасів, котрий через термінову евакуацію американських військ мав потрапити до рук сил Путіна-Асада, зазначають Патріоти України. Пол...