
Депутатам від "Слуги народу" сказали залишитися в Києві на час карантину, тому що на засіданні фракції домовилися зібратися на позачергове засідання парламенту в найближчі 24 години, якщо раптом буде необхідність введення надзвичайного стану. Про це повідомило джерело в партії, передають Патріоти України.
Крім того, 16 березня на засіданні фракції глава країни майже умовив "слуг народу" не відправляти Верховну Раду на карантин, щоб прийняти закон про ринок землі. В результаті було прийнято рішення, що Рада під час карантину буде працювати без пленарних засідань.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня. Вони борон...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...