Хіти тижня. "Слуги народу" дотиснуть слугу Ющенка та Януковича? Відкрилась схема за котрою "головний феодал Закарпаття" переміг на виборах до Верховної Ради

На окрузі Балоги члени ДВК роздавали бюлетені не тим виборцям.

П’ятьох членів дільничної виборчої комісії на Закарпатті підозрюють у наданні виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати. Про це у п’ятницю повідомляє прокуратура Закарпатської області, зазначають Патріоти України.

Вказується, що слідчі нацполіції і детективи поліції Закарпаття повідомили про підозру п’яти членам дільничної виборчої комісії у с. Суха, Іршавського району.

"В рамках досудового розслідування наразі встановлено, що підозрювані, будучи членами дільничної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 69 з виборів народних депутатів України, діючи за попередньою змовою між собою, видали бюлетені для голосування особам, які не мали права їх отримувати", - сказано у повідомленні.

Загалом, таким чином було видано понад 90 бюлетенів особам, які не мали право на їх отримання на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної ради України перебували за кордоном.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч.2 ст.158-1 КК України, тобто надання виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб.

Нова ера в боротьбі з наймасовішою повітряною загрозою: Український дрон-перехоплювач Sting вперше збив Shahed (відео)

вівторок, 20 травень 2025, 8:05

Sting покликаний стати дешевшою заміною для зенітних ракет, які іноді доводиться витрачати для перехоплення російських дронів. Для боротьби з російсько-іранськими ударними безпілотниками типу Shahed Сили оборони залучили дрон-перехоплювач Sting (Жало)....