
Російський терорист-письменник Захар Прилєпін в Мережі скаржиться, що угруповання "ДНР" зазнають втрат на Донбасі, незважаючи на оголошене перемир'я. Увагу на повідомлення Прилєпіна звернув в Twitter відомий блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.
Терористи в Мережі плачуться на серйозні втрати. Підтвердив цю інформацію і Прилєпін, звинувачуючи в події ЗСУ. "Не дивлячись на оголошене перемир'я, ми продовжуємо нести втрати. Знову двоє тяжкопоранених і один загиблий. На 10-й день перемир'я", - бідкається терорист. Він уточнив, що перший поранений Максим Хотковський на прізвисько "Веселка" позбувся ока. А також отримав осколкові поранення грудної клітини, рук і ніг. Прилєпін зізнався, що цей хлопець був завербований в "ДНР" в 2014 році ще підлітком - в 15 років. Якийсь Віктор Баровський на прізвисько "Вітя", зі слів терориста, позбувся правої ноги.

Примітно, що, за даними Necro Mancer, вищеназваних терористів ліквідували не ЗСУ. "І чого триндіти про перемир'я, якщо ці троє самі в Ленінському підірвалися хрін знає на чому?" - поцікавився блогер.

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...