Хіти тижня. Соціолог розповіла, за якої умови Порошенко може перемогти у другому турі

Петро Порошенко переможе у другому турі виборів президента, якщо більшість українців вирішить, що його конкурент Володимир Зеленський є невідповідною кандидатурою на цю посаду. Про це сказала соціолог Ірина Бекешкіна. Більшість виборців голосуватимуть не за якогось кандидата, а проти когось, повідомляють Патріоти України.

За словами соціолога, щоб переміг Порошенко, "більшість громадян має не стільки відчувати симпатію до нього, скільки вирішити, що Зеленський є невідповідним". "А щоб переміг Зеленський, більшість має вирішити, що Порошенко є невідповідною кандидатурою", - зауважила Бекешкіна.

Соціолог додала, що корупційні скандали, і не тільки в оборонці, відбилися на рейтингах президента. "Власне, це основна причина, що чинний президент має настільки низький рейтинг, незважаючи на явні досягнення у зовнішній політиці країни", - сказала Бекешкіна. "Інша справа, що частина виборців голосувала за Порошенка, незважаючи на своє неприйняття, оскільки це було голосування не стільки за Порошенка, скільки проти двох інших кандидатів", - пояснила вона.

Джерело: Главред

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...