Хіти тижня. "Справа на 33 зуби. Баканове, лови!": Чорновол подала в СБУ заяву про держзраду Богдана (документ)

На думку екс-нардепа, державна зрада Андрія Богдана полягає в тому, що він, працюючи в уряді Азарова, "організував розтрату коштів держбюджету в розмірі 3 млрд грн в інтересах Міністерства Оборони РФ".

Тетяна Чорновол. Фото: РБК.

Колишня депутатка Тетяна Чорновол написала в СБУ заяву про те, що очільник Офісу президента Андрій Богдан під час роботи в уряді Азарова здійснив державну зраду. Про це вона повідомила в Facebook, інформують Патріоти України.

"Справа на 33 зуби Богдана. Баканов, лови! Віднесла Баканову (СБУ) заяву про злочин Андрія Богдана, що має ознаки державної зради (ст.111 КК України)", - написала Чорновол. На її думку, державна зрада Богдана полягає в тому, що він, працюючи в уряді Азарова, "організував розтрату коштів державного бюджету в розмірі 3 млрд грн в інтересах Міністерства Оборони РФ".

"Наслідком злочину Богдана стало фінансування з бюджету України Збройних Сил ворога в період його підготовки до нападу на Україну, окупації та анексії Криму (адже 36 млн грн на рахунок МО РФ було перераховано в 2013 році). Це якраз підслідність СБУ", - вважає Чорновол.

Богдана колишня депутатка називає організатором цього злочину. А його замовником, на думку Чорновол, є колишній заступник голови Адміністрації Президента часів Януковича Андрій Портнов. "Так, зізнаюся, я підкидаю дрова у вогонь конфлікту між "любим другом" Зеленського - главою СБУ Бакановим і керівником Офісу Президента - Богданом", - додала Чорновол.

Хіти тижня. "В Кремле ощущают - дно бесповоротно близко", - Климовський про новий провал Х**ла

вівторок, 7 липень 2020, 0:10

"Разглагольствования Путина 21 июня на телеканале "Россия-1" о "подарках" в виде "огромного количества российских земель" и "традиционных российских исторических территорий", которые "многие республики" якобы получили при учреждении СССР, а затем при е...

На півночі Європи знов зафіксують дещо підозріле?: В Архангельській області евакуюють жителів через ядерні випробування

вівторок, 7 липень 2020, 0:05

Мешканців селища Ненокса евакуюють на два дні. В Архангельській області Росії евакуюють жителів через ядерне випробування - місце проведення випробування відповідає місцю ядерної катастрофи російської ракети з ядерним двигуном, яка сталася раніше. Нара...