Хіти тижня. Спроба сім'ї міністра культури Ткаченка​ захопити Одеську кіностудію провалилась: Нардеп Гончаренко розповів подробиці

Екс-гендиректор "плюсів" Коломойського, а нині міністр культури України разом з родиною намагалися відібрати у держави контрольний пакет акцій на кіностудію, територія котрої розташована на "золотих землях" Одеси, зазначають Патріоти України. Про розв'язку рейдерської атаки розповів нардеп "ЄС" Олексій Гончаренко.

"Держава таки виграла суд щодо визнання права власності на частину акцій "Одеської кіностудії" у компанії Олександра Ткаченка. Таким чином, повністю скасовується попереднє рішення, яке було прийняте у січні 2020 не на користь Мінкульту.

Нагадаю, тоді держава втратила контрольний пакет акцій кіностудії. Господарський суд Києва ухвалив рішення забрати у держави близько 12% акцій підприємства і передати їх акціонерному товариству, у якому співвласником половини є нинішній міністр культури Олександр Ткаченко.

Я ще раніше наголошував на тому, що призначення колишнього гендиректора 1+1 на посаду міністра культури та інформаційної політики являє собою типовий конфлікт інтересів саме через ситуацію з Одеською кіностудією. Розповідав про цю тему у своїх блогах, на ефірах, подавав депутатські запити.

На щастя, 12% акцій, за які судилась приватна компанія Ткаченка, залишилися за державою. Впевнений, значною мірою тому, що не вдалося провернути цю схему "по-тихому". Сподіваюся, що тепер в справі можна поставити крапку.

Маленька, але все ж перемога, друзі! Вітаю!"

Тимчасовий держбюджет США без України: "Ми не можемо допустити, щоб підтримка України була перервана", – заява Байдена

неділя, 1 жовтень 2023, 6:15

30 вересня Палата представників Конгресу США затвердила бюджет для фінансування урядових органів на 45 днів без допомоги Україні. Пізно ввечері в суботу, 30 вересня, за місцевим часом, Президент США Джо Байден оприлюднив заяву, відреагувавши на прийнят...

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...