Хіти тижня. "Старий кінь борозни не псує": 64-річний Бацька засвітився з найкрасивішою дівчиною Європи (фото, відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко станцював вальс із "Міс Білорусь-2018" Марією Василевич, що викликало бурю обговорення в мережі.

Це сталося на новорічному балу для молоді в мінському Палаці Незалежності. Фото і відео із заходу оприлюднені прес-службою білоруського глави, передають Патріоти України.

"Цей бал — свого роду подарунок за старанність, працьовитість, відмінне навчання, за вашу ініціативність. Тут кращі з кращих. Ви — найактивніша і найбільш прогресивна частина нашого населення", — заявив лідер держави.

Відзначимо, Марія Василевич увійшла до п'ятірки конкурсу краси "Міс світу-2018", де її обрали найкрасивішою дівчиною Європи.

Марія Василевич

У мережі багато коментарів про те, що Лукашенко замість дружини обрав переможницю конкурсу краси. Деякі користувачі відзначили, що, ймовірно, таким чином президент "відривається" напередодні зустрічі з президентам РФ Володимиром Путіним.

"У когось міс Білорусь, а у когось животик хлопчика", "Він одружився?" "По-простому і позитивно", "Жінки надихають чоловіків", "Танцюй, поки молодий, бацька!" "Альфа-самець, крутіше В.В.П.", — пишуть у мережі.


Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...