Хіти тижня. "Стоп реванш": Делегатів з'їзду партії Кернеса-Труханова змушували йти "коридором ганьби" й топтатися їхніми портретами (відео)

Вранці у неділю, 2 червня 2019 року, проукраїнські активісти пікетували проведення у харківському Палаці спорту з'їзду новоствореної партії "Довіряй справам".

Проукраїнські сили змушували його делегатів йти "коридором ганьби". На вході також було розлито червону фарбу, яка символізувла кров захисників України, й розкладено зображення головних організаторів з'їзду - колишніх "регіоналів", міських голів Харкова та Одесси Геннадія Кернеса й Геннадія Труханова, відомих за рахунок своїх виразно проросійських поглядів, передають Патріоти України з посиланням на UA: Харків.

Окрім того, вздовж центрального входу до Палацу спорту “Нацкорпус” розгорнув гасло "Стоп реванш".

А на вікнах Палацу спорту учасники акції встановили портрети загиблих на Майдані та під час теракту біля Палацу у 2015-му році.

Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...

Тепер мають загинути за Путіна: Росія оголосила в Криму мобілізацію військових, які зрадили Україну в 2014 році

середа, 18 травень 2022, 14:26

Попри те, що прихована мобілізація в РФ провалилася, росіяни знайшли вихід по залученню нових солдатів. Кремль вирішив відправити на війну в Україну військових з Криму, що зрадили присязі у 2014 році, передають Патріоти України з посиланням на повідомл...