Хіти тижня. Стиль правління "95-го кварталу": Мер Черкас показав, які "гумористичні" погрози до нього надходять з Банкової через послаблення карантину для бізнесу

неділя, 3 травень 2020, 18:00

Сергій Трофімов

Мер Черкас Анатолій Бондаренко продемонстрував письмові погрози від першого заступника глави ОПУ Сергія Трофімова через послаблення карантину у місті з 30 квітня, зазначають Патріоти України.


Так Бондаренко опублікував фото свого телефону, на якому відкрите листування з Трофімовим, він останній раз попереджає мера про щось.

"Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під картатим пледом, якщо свої таланти не заспокоїте", - уточнює заступник глави ОПУ.

Мер відповів Трофимову публічно, - "Моя відповідь: Ви забули, в якій країні живете", написав у Facebook.

Також, президент Володимир Зеленський звернувся до мера Черкас Анатолія Бондаренко через рішення міської влади про пом'якшення карантину з 30 квітня.

Експерт оцінив загрозу ракетного удару Ірану по Україні: Які міста під загрозою

неділя, 2 серпень 2026, 8:03

Іран має ракети, здатні досягти території України, однак можливий удар, імовірно, мав би символічний характер. Серед потенційних цілей можуть бути південні регіони та Київ. Про це повідомляє експерт Новини.LIVE Сергій Ауслендер, передають Патріоти Укра...

На концерті Кобзона великий аншлаг і висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 2 серпня

неділя, 2 серпень 2026, 7:14

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 02.08.26 орієнтовно склали: