Хіти тижня. Сумний прогноз для України: США будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, - народний депутат

за думкою нардепа, в рамках меморандуму "ЛДНР" повинні отримати автономію.

Сполучені Штати будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, в рамках якого "ЛДНР" повинні отримати автономію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Вадим Денисенко, Повідомляють Патріоти України.

"Президент США пропонує другий Будапештський меморандум. Що це означає? Трамп вважає, що Зеленський може піти на угоду з Путіним. У перекладі на людську мову це означає, що США (в особі президента) будуть нав'язувати нам така угода", - пише Денисенко.

За його словами, суть цієї угоди дуже проста: автономія для "ЛДНР" і певні компенсації за Крим.

"Є два варіанти: погодитися або нав'язати свою гру. Свою гру можна нав'язати тільки тоді, коли лідер нації консолідує суспільство під свій план. На жаль, ніякого плану немає. І нам його, на жаль, не озвучують. І тому, ніякої консолідації, крім того, що якось воно буде, немає. І останнє: угода передбачає, що хтось виступить гарантом. Нас чекає з неймовірно високою часткою ймовірності Будапешт-2. з усіма наслідками, що випливають ", - резюмував депутат.


Довідка:
Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією про неядерний статус України. Угода містить пункти, що надають гарантії суверенітету та безпеки Україні. Зазначений меморандум є юридичним актом:
набрав чинності з моменту підписання відповідно тексту цього документу;
сам текст згаданого документу 1994 року не передбачає ратифікації;
а процедура ратифікації міжнародних угод була встановлена Росією в 1995 році, пізніше укладання меморандуму.
Тому вказана угода є обов'язковою до виконання від 5 грудня 1994 р. всіма сторонами, всіма учасниками меморандуму без винятку. В 1995 роцi Генеральна Асамблея ООН прийняла меморандум як офiцiйний документ. (Вікіпедія)


Хіти тижня. Українська кума Ху*ла зібралася в президенти

четвер, 21 листопад 2019, 4:00

Оксана Марченко вирішила зайнятися політикою. Оксана Марченко, телеведуча і дружина політика Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, планує балотуватися на майбутніх президентських виборах в Україні на пост глави держави. Про ...

Хіти тижня. "А я за нього СМС-ки відправляла": З'явилася кумедна фотожаба на "перепалку" Зеленського з Тимошенко

четвер, 21 листопад 2019, 2:00

Публічна переписка в соцмережі між лідером фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Юлією Тимошенко і президентом Володимиром Зеленським про спроби призначити людей зі свого оточення на місця топ-чиновників стала приводом для жартів. У мережі з'явилася ф...