Хіти тижня. Сутенер нечистої сили: Фаріон грубо "накинулася" на Гордона (відео)

Ірина Фаріон, екс-нардеп від "Свободи", знову накинулася з гострою критикою та образами на Дмитра Гордона. В останньому інтерв'ю INTV вона заявила, що Гордон - не журналіст, а шарлатан і аферист, повідомляють Патріоти України.

Скандальна депутат на питання, чи спеціально вона провокує журналіста, відповіла, що він не журналіст, а шарлатан і аферист, торговець якимись пірамідками, розкручувач Кашпіровського, Алана Чумака і всієї іншої нечисті, накшталт Марії Стефанії та інших ворожок.

"Він - сутенер нечистої сили. І про цього сутенера нечистої сили більше говорити я не має наміру. Він просто панічно боїться Фаріон, тому що правий - вона воює з нечистою силою", - заявила Фаріон.

Також вона припустила, що Гордона якось на дозвіллі треба облити святою водою. За її словами, скандал між нею і Дмитром Гордоном виник після того, як він сказав, що історичні питання роз'єднують народ. Він розповів про своє ставлення до Степана Бандери та Романа Шухевича.

Також скандальна екс-нардеп заявила, що якщо Гордону не подобаються українські герої, йому слід виїхати до тих героїв, яких він дійсно любить.

"Мені не потрібні його вподобання. Ти жреш хліб моєї землі, і ти повинен поважати моїх героїв. Якщо тобі мої герої не подобаються, пили звідси, і хай за тобою пил стовпом! Їдь до тих героїв, яких ти любиш! Чого ти тут сидиш? Лисе і нещасне!" - скипіла Фаріон.

Хіти тижня. Кінець все ближче: Путіна можуть повалити 5-6 гравців із "ближнього кола", останнє закрите опитування ФСБ показало катастрофічне падіння рейтингу кремлівського старця, - Піонтковський

неділя, 7 червень 2020, 2:00

Карма Сталіна переслідує і його нікчемного обожнювача та спадкоємця. Усунути з посади президента Російської Федерації Володимира Путіна можуть 5-6 осіб з числа його найближчого оточення. Вони досі не зробили цього, оскільки перебувають в стані "когніти...

Хіти тижня. "Ми маємо справу з ненормальними", - експерт про ймовірність нової кримської війни Путіна

неділя, 7 червень 2020, 1:00

Андрій Клименко – один із провідних експертів, які займаються аналізом ситуації в Криму із самого початку окупації. Андрій Клименко пояснив: «В Росії парад 9 травня на честь 75-річчя Перемоги скасували. Причина – щоби не заразити військових, слухачів в...