Хіти тижня. "Свершилось": Братське Х*йло оголосило українців російськомовними (документ)

Українські громадяни зможуть отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою вже до кінця червня 2020 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про автоматичне визнання громадян Білорусі і України носіями російської мови. Відповідний документ з'явився у відкритому доступі на сайті президентської адміністрації РФ, передають Патріоти України.

У документі говориться, що українські громадяни, які володіють російською мовою, зможуть при бажанні бути визнані "такими, що вільно володіють російською мовою" за рішенням уповноваженої комісії. Таке рішення комісії необхідне для надання особі російського громадянства.

Таким чином, українці згідно з новим рішенням президента РФ, отримають спрощений доступ до російського громадянства. Термін вступу документа в силу - 90 днів, таким чином, українські громадяни зможуть отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою вже до кінця червня 2020 року.

"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...