Хіти тижня. "Свершилось": Братське Х*йло оголосило українців російськомовними (документ)

Українські громадяни зможуть отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою вже до кінця червня 2020 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про автоматичне визнання громадян Білорусі і України носіями російської мови. Відповідний документ з'явився у відкритому доступі на сайті президентської адміністрації РФ, передають Патріоти України.

У документі говориться, що українські громадяни, які володіють російською мовою, зможуть при бажанні бути визнані "такими, що вільно володіють російською мовою" за рішенням уповноваженої комісії. Таке рішення комісії необхідне для надання особі російського громадянства.

Таким чином, українці згідно з новим рішенням президента РФ, отримають спрощений доступ до російського громадянства. Термін вступу документа в силу - 90 днів, таким чином, українські громадяни зможуть отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою вже до кінця червня 2020 року.

Хіти тижня. Втілення "кінця епохи бідності": Юзика в труселях, як у Зеленського, заскочили з пивом на пляжі Одещини

неділя, 25 липень 2021, 1:00

У курортному селищі Грибівка під Одесою у липні 2020 року на пляжі помітили депутата від фракції "Слуга народу" Юрія Корявченкова, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Klymenko Time. . Колишній артист "Кварталу-95", відомий як Юзик, ст...

Хіти тижня. Тепер вже не секрет: "Катастрофа МН17 фактично зірвала наступ ЗСУ на Донбасі", - генерал Назаров

неділя, 25 липень 2021, 0:10

Катастрофа малайзійського «Боїнгу» в небі над Донбасом зірвала наступ української армії в зоні проведення АТО. Про це в ексклюзивному інтерв’ю «ФАКТАМ» заявив тодішній перший заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС ...