Хіти тижня. "Свершилось": Братське Х*йло оголосило українців російськомовними (документ)

Українські громадяни зможуть отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою вже до кінця червня 2020 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про автоматичне визнання громадян Білорусі і України носіями російської мови. Відповідний документ з'явився у відкритому доступі на сайті президентської адміністрації РФ, передають Патріоти України.

У документі говориться, що українські громадяни, які володіють російською мовою, зможуть при бажанні бути визнані "такими, що вільно володіють російською мовою" за рішенням уповноваженої комісії. Таке рішення комісії необхідне для надання особі російського громадянства.

Таким чином, українці згідно з новим рішенням президента РФ, отримають спрощений доступ до російського громадянства. Термін вступу документа в силу - 90 днів, таким чином, українські громадяни зможуть отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою вже до кінця червня 2020 року.

"Нервував і переходив на крик": Зеленський дав прочуханки "слугам" через скандал із Єрмаком

п’ятниця, 3 квітень 2020, 8:30

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом фракції "Слуга народу", аби обговорити ситуацію довкола оприлюднення відеозаписів брата керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Про це повідомляє ZN.UA із посиланням на учасників зустріч...

"Зеленский - человек Коломойского? История любит ироничные сюжеты", - Трегубов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 8:17

"В нашей политике нет самураев, только наемники. Которые верны нанимателю лишь от безысходности - пока не находят возможность опереться на собственные силы", - пише у своєму блозі Віктор Трегубов, передають Патріоти України, і продовжує: . "Кандидата в...