Хіти тижня. Свідомо "забув" два регіони чи географію не знає? У зверненні Зеленського до Дня Конституції помітили дивну деталь (відео)

У своєму святковому зверненні з нагоди Дня Конституції президент України Володимир Зеленський вказав неточну кількість регіонів країни. Відповідне відео розміщено на Facebook-сторінці глави держави, повідомляють Патріоти України.

"Знаєте, зараз я перебуваю на Херсонщині. Це прекрасний і мальовничий край. І нам дуже пощастило, тому що в нашій країні таких - двадцять п'ять", - заявив в святковому зверненні глава держави.

Дивитися відео з 1.21 хв.

Однак, згідно зі статтею 133 Конституції в адміністративному відношенні територія України включає 27 регіонів: 24 області, Автономну Республіку Крим та два міста, які мають спеціальний статус - Київ і Севастополь. Які саме два регіони забув згадати президент Зеленський, залишається тільки гадати.

Лікування "берлінського" загострення Путіна: Як захисники України "гасять" ошалілих окупантах протитанковими ракетами (відео)

неділя, 12 липень 2020, 19:49

Москва намагається покарати Україну за незговірливість у Берліні з її ультиматумом по надання "молодим республікам" особливого статусу в конституції України. ЗСУ ділом доводять, що не розучилися воювати. Українські підрозділи ООС гідно відповідають на ...

Там, де панує "рускій мір": Жителі ОРДЛО на колінах просили ОБСЄ провести додому, куди їх не пускають бойовики (відео)

неділя, 12 липень 2020, 19:45

У колаборантів почалася кампанія по цькуванню і знущанню над тими, хто їздить на підконтрольну Україні територію. На КПВВ “Оленівка” люди похилого віку на колінах просили представників ОБСЄ допомогти їм потрапити до ОРДЛО, куди їх не пускають бойовики....