Хіти тижня. "Свіжа пластика. Хороша": У Раді "слуга народу" зі знайомою обговорював зовнішність Тимошенко (відео)

Олександр Кабанов до обрання у Верховну Раду працював сценаристом студії «Квартал 95».

Нардеп від партії «Слуга народу» Олександр Кабанов під час засідання парламенту обговорював у телефонному листуванні зовнішність лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Відповідне відео опублікувало видання TK Media, передають Патріоти України.

На відео можна побачити, як Кабанов пише користувачеві на ім’я Яна, що Тимошенко прийшла «зі свіжою пластикою». Потім він додав: «Хороша». Після цього «слуга народу» прибрав телефон, тож невідомо, що йому відповіла знайома. Зазначимо, що Кабанов до обрання у Верховну Раду працював сценаристом студії «Квартал 95».

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...