Хіти тижня. "Своїх" не кидають: Генералу поліції Педосу, якого звільнили через події у Броварах, знайшли нову посаду

Через величезну стрілянину у Броварах 29 травня відсторонили Юрія Педоса - очільника поліції Вінницької області, яка супроводжувала озброєних "тітушок" на Київщину. Втім не минуло й трьох днів, як Педосу знайшли нову посаду в поліції. Відтепер раніше відсторонений полісмен буде радником голови Нацполіції. Про це журналістам розповів сам голова поліції Ігор Клименко, передають Патріоти України.

Під час робочої поїздки у Вінницьку область Клименка зустріли місцеві журналісти. Вони й спитали про подальшу долю відстороненого голови поліції області.

На новій посаді Юрій Педос буде відповідати за ведення інституту дізнання на території західно-центрального округу. Щодо решти відсторонених працівників – службове розслідування продовжується. Роль кожного буде оцінено. Ми цю інформацію теж доведемо, – пообіцяв Ігор Клименко.

Відсторонення Юрія Педоса: коротко

Юрія Педоса відсторонили 29 травня – одразу після славнозвісної перестрілки у Броварах, що в Київській області. Як відомо, частина озброєних "тітушок", які брали у ній участь, з Вінниччини.

Після стрілянини ЗМІ повідомляли, що саме поліція Вінницької області допомагала добиратися на Київщину озброєним молодикам. Їх навіть супроводжували копи.

Серед причин відсторонення Педоса офіційно назвали "грубі недоліки й прорахунки". Втім радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк підтвердив, що одна з причин – саме наслідок подій у Броварах.

"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...

Росія поглинає Донбас: Про що і чому заговорили в ЄС

неділя, 16 травень 2021, 16:22

На мою думку, протистояти цьому слід, приймаючи закони, згідно з якими наявність подвійного громадянства (з будь-якою країною, не тільки РФ, тому що є загрози паспортизації українців з боку Угорщини, Польщі, Румунії) передбачає автоматичне позбавлення гро