
Через величезну стрілянину у Броварах 29 травня відсторонили Юрія Педоса - очільника поліції Вінницької області, яка супроводжувала озброєних "тітушок" на Київщину. Втім не минуло й трьох днів, як Педосу знайшли нову посаду в поліції. Відтепер раніше відсторонений полісмен буде радником голови Нацполіції. Про це журналістам розповів сам голова поліції Ігор Клименко, передають Патріоти України.
Під час робочої поїздки у Вінницьку область Клименка зустріли місцеві журналісти. Вони й спитали про подальшу долю відстороненого голови поліції області.
На новій посаді Юрій Педос буде відповідати за ведення інституту дізнання на території західно-центрального округу. Щодо решти відсторонених працівників – службове розслідування продовжується. Роль кожного буде оцінено. Ми цю інформацію теж доведемо, – пообіцяв Ігор Клименко.
Юрія Педоса відсторонили 29 травня – одразу після славнозвісної перестрілки у Броварах, що в Київській області. Як відомо, частина озброєних "тітушок", які брали у ній участь, з Вінниччини.
Після стрілянини ЗМІ повідомляли, що саме поліція Вінницької області допомагала добиратися на Київщину озброєним молодикам. Їх навіть супроводжували копи.
Серед причин відсторонення Педоса офіційно назвали "грубі недоліки й прорахунки". Втім радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк підтвердив, що одна з причин – саме наслідок подій у Броварах.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...