
Колишній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що президент Володимир Зеленський нібито звільнив його і більшу частину його кабінету на початку цього місяця після того, як він зачепив інтереси кількох впливових інсайдерів в українській економіці, зазначають Патріоти України.
"Наше звільнення я пов'язую, перш за все, з нашою систематичною боротьбою з корупцією. Ми втручалися у багато корупційних схем людей і не всім це сподобалося", - сказав Гончарук про своє розуміння того, чому його звільнили, пише NY Times.
На думку Гончарука, прихильність Зеленського боротьбі з корупцією в даний час знаходиться під сумнівом. Він також вважає, що на президента чинився тиск з метою звільнення уряду через негативне висвітлення роботи Кабміну на телеканалах, які належать олігархам.
Він також висловився про українських олігархів, які заробляють на простих українцях.
"Прибуток вже приватизовано; всі збитки лягають на плечі платників податків", - сказав Гончарук.
NY Times відзначає, що олігархи як і раніше продовжують контролювати 3754 державні компанії країни через "смотрящих".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...