
Колишній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що президент Володимир Зеленський нібито звільнив його і більшу частину його кабінету на початку цього місяця після того, як він зачепив інтереси кількох впливових інсайдерів в українській економіці, зазначають Патріоти України.
"Наше звільнення я пов'язую, перш за все, з нашою систематичною боротьбою з корупцією. Ми втручалися у багато корупційних схем людей і не всім це сподобалося", - сказав Гончарук про своє розуміння того, чому його звільнили, пише NY Times.
На думку Гончарука, прихильність Зеленського боротьбі з корупцією в даний час знаходиться під сумнівом. Він також вважає, що на президента чинився тиск з метою звільнення уряду через негативне висвітлення роботи Кабміну на телеканалах, які належать олігархам.
Він також висловився про українських олігархів, які заробляють на простих українцях.
"Прибуток вже приватизовано; всі збитки лягають на плечі платників податків", - сказав Гончарук.
NY Times відзначає, що олігархи як і раніше продовжують контролювати 3754 державні компанії країни через "смотрящих".
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...