Хіти тижня. Сидів у барі на даху та пив горілку: Стало відомо про перебування принца Гаррі в наркологічній клініці

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів.

Принц Гаррі. Фото: Дейлі мейл.

Стало відомо про перебування британського принца Гаррі в рехабі – клініці, яка спеціалізується на реабілітації наркоманів. Так, видання The Mirror оприлюднило цікаві факти з біографії герцога Сассекського, передають Патріоти України.

З'ясувалося, що в юності Гаррі зловживав наркотиками і одного разу потрапив в клініку для наркоманів. Також принц Гаррі відчував слабкість і до спиртного – його часто ловили папараці в нетверезому стані, коли Гаррі навчався в коледжі.

"Він сидів у барі на даху, випивав горілку і курив в оточенні прекрасних блондинок", – розповіло джерело видання. Також наголошується, що Гаррі був частим гостем в пабах і нерідко публічно курив марихуану.

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів. В першу чергу він хотів показати йому, що може статися, якщо він не змінить свій спосіб життя.

Також наголошується, що навіть в дорослому віці Гаррі вів розгульний спосіб життя: його нерідко бачили в нічних клубах і на вечірках. Принц Гаррі нерідко потрапляв в поле зору преси через свій спосіб життя. Так, його неодноразово помічали на вечірках з актрисами і моделями. У віці 17 років принц завоював у британських ЗМІ репутацію "шаленої дитини" – за розгульний спосіб життя і відомі випадки вживання марихуани та алкоголю.

Хіти тижня. "Российская "Армия-2020" терпит досрочное фиаско", - Злий Одесит

неділя, 9 серпень 2020, 0:35

Менше місяця залишилося до старту головного російського мілітаристського пропагандистського заходу, покликаного не тільки показати міць російської зброї, але і відсутність ізоляції Росії на міжнародній арені. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, пер...

Хіти тижня. "В планах Путина Беларусь сейчас стоит на первом месте, Украина - на втором. Но ненадолго", - політолог

неділя, 9 серпень 2020, 0:10

Складається враження, що Кремль з обнуленим Путіним готовий діяти рішучіше і цинічніше, ніж раніше. "Нет, это понятно, что украинские руководители хвалятся внешнеполитическими успехами всегда и при самых трагичных обстоятельствах. Но сейчас очевидно, ч...