Хіти тижня. Систематично їздить туди-сюди, або Україна має знати в обличчя своїх "героїв": Суддю по справі Медведчука і книзі про Стуса спіймали на любові до "ДНР"

Скандальне рішення по захисту ділової репутації кума Путіна, на одній шальці терезів та залежність від російських окупантів Донбасу на іншій. Чи неупереджена була пані Заставенко, коли судила книгу про Василя Стуса?

Після заборони згадувати Віктора Медведчука у книзі "Справа Василися Стуса" Вахтанга Кіпіані з'ясувалися скандальні факти про суддю, яка винесла такий вердикт. За словами експерта Центру протидії корупції Галини Чижик у Facebook, рішення ухвалила суддя Марина Заставенко з Донецька, яку "в 2017 році хотіли звільнити за зв'язки з так званою "ДНР", передають Патріоти України.

До переведення в столицю Заставенко працювала в Красногвардійському районному суді Макіївки Донецької області.

За словами Чижик, в 2016-му році спливала інформація про те, що у судді є майно на тимчасово окупованих територіях, вона систематично їздить туди-сюди. Вища кваліфікаційна комісія суддів спочатку відкрила дисциплінарну справу, але потім відмовилася звільняти суддю Заставенко.

"Навряд чи українська суддя спокійно може кататися в "ДНР", не отримуючи для себе гарантії безпеки "з того боку". Особливо враховуючи, як активно росіяни поповнили обмінний фонд. Саме тому СБУ писала скарги на таких суддів у ВККС", - пише Галина Чижик.

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...

Хіти тижня. "Давайте без політики": Аваков виступив з гучною заявою про повний локдаун в Україні (відео)

середа, 2 грудень 2020, 0:35

За словами міністра, жорсткий карантин повинен тривати в Україні 3 або 4 тижні. Глава Міністерства внутрішніх справ України заявив, що в країні необхідно в терміновому порядку вводити локдаун. Про це він сказав в своєму зверненні, повідомляють Патріоти...