Хіти тижня. "Ситуація загрозлива": Хомчак розповів про ймовірність повномасштабного вторгнення РФ на Донбас

​Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія може в будь-який момент вторгнутися на Донбас, однак найближчим часом такого сценарію чекати не варто.

Руслан Хомчак

Своєю думкою Хомчак поділився в інтерв'ю УНІАН, відповівши, чого слід побоюватися, передають Патріоти України.

"Ситуація на Донбасі загрозлива, оскільки там нам протистоїть РФ. А загроза прямого вторгнення завжди можлива. Питання, коли вона може бути? Я думаю, що завтра прямого вторгнення не буде", – відповів генерал.

"Звичайно, ситуація напружена, ситуація непроста, і ми повинні кожен день займатися тим, щоб наша армія була боєздатна, готова до всього, що тільки може нам загрожувати", – додав він.

"Кожній сестрі по серзі": Комаровський покартавши недругів президента, відчитав Зеленського через аморальних міністрів і проблеми в медицині (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 21:22

Вірити варто, лише Комаровському, ну і, може, Гордону, витікає з матеріалу. Популярний лікар-педіатр і радник глави України Володимира Зеленського Євген Комаровський заявив, що любить президента, але водночас відчитав його через аморальних міністрів і ...

Годуватимумо "політичний короновірус": Партія Шарія таки отримає фінансування з держбюджету - ЗМІ

вівторок, 25 лютий 2020, 20:55

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що позапарламентські партії, до переліку яких входить і “Партія Шарія”, отримають частину грошей з державного бюджету. Всього на такі партії передбачено приблизно 11 мільйонів гривень, пов...