Хіти тижня. Таємниці "слуг": Знайшовся "таємний" особняк головного викорінювача "чортів" Зеленського (відео)

Голова СБУ платить податки лише за крихітний клаптик землі з цієї розкішної садиби

Голова Служби безпеки України Іван Баканов приховує від усіх розкішний особняк в селі Ходосівка (Київська область). Формально Івану Баканову належить маленький клаптик, за який він повинен платити податки. Однак це лише за реєстром майнових прав. Як справи йдуть насправді - з'ясували журналісти програми Watchdogs.Розслідування на телеканалі "Прямий", зазначають Патріоти України.

За реєстрами, український державний діяч має квартиру в Кривому Розі. У Києві значиться ще дві квартири: перша належить Івану Баканову, друга - його дружині Оксані Лазаренко.

Журналісти приїхали до будинку, який фігурує у соціальних мережах родичів Баканова і були шоковані побаченим. Тут і власне озеро є, і невеликий парк, і двоповерховий котедж. Ринкова вартість такого маєтку становить від 7 до 8 мільйонів гривень.

Наголошується, що юридично цього будинку взагалі не існує. Він не належить ні Івану Баканову, ні кому-небудь з його родичів. Журналісти вже відправили запит в СБУ на цьому тижні. Не факт, що відповідь прийде, проте спробувати варто.

Нагадаємо, що головою Служби безпеки України Баканов став з 29 серпня 2019. Входить до складу РНБО з 28 травня 2019. З 2 грудня 2017 по 27 травня 2019 - голова партії "Слуга народу".

Таємний особняк Баканова - показали на фото

Хіти тижня. Як виглядає дача Зеленського, про яку всі говорять: У мережу потрапили фото зсередини

понеділок, 13 липень 2020, 17:30

Президент України Володимир Зеленський разом з родиною переїжджає до державної резиденції Конча-Заспа. Журналісти з'ясували, що сім'я глави держави почала користуватися заміським будинком з липня, передають Патріоти України. Кортеж президента був зафік...

З архіву ПУ. "Чувак, у нас мізків більше!": Омелян розкритикував виступ Зеленського на iForum

понеділок, 13 липень 2020, 17:00

Міністр інфраструктури у травні 2019 року звинуватив новообраного президента в популізмі та поганому володінні українською мовою. Міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко відповів президенту Володимиру Зеленському на його виступ на iForum-2019. ...