Хіти тижня. Так нетолерантно! "Зеленський прийшов до влади на повній брехні", - нардеп

Президент України Володимир Зеленський прийшов до влади на повній брехні. Про це в ефірі "Прямого" сказав народний депутат партії "Європейська Солідарність" Артур Герасимов, зазначають Патріоти України.

"Цей рік ще раз довів, що на жаль, Зеленський прийшов до влади на повній брехні. При чому на брехні двох типів.
Перша була, коли брехали про Порошенка, і втому числі і їх команда. Друга брехня - це їх обіцянки, починаючи від чотирьох тисяч доларів заробітної плати вчителям, і закінчуючи дуже багатьма іншими темами.
Цей рік довів, що Україна втратила професійну владу, яку поважали у світі, і яка впевнено долала виклики, які стояли перед країною, і яка тримала в повній напрузі українських ворогів",- сказав Герасимов.


З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...