Хіти тижня. "Так принижувати державу - це треба вміти. Особливо вражають його підгавкувачі, тобто радники. Якісь "напівпокерні" дебіли": Ярош попередив Зеленського про великі проблеми

Посада Президента України - це не сцена, а відповідальність.

Дмитро Ярош. Фото: Слово і Діло.

"Думав, до виборів вже нічого не писати, але Фейсбук нагадав... Дивлюсь на поїздки Президента по областях - і "шляк трафляє", як кажуть на українській Галичині", - пише Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так ганебно себе поводити і так принижувати державу - це треба вміти... Хоча, мабуть, хоче ж щось добре зробити пан Володимир. Особливо вражають його підгавкувачі, тобто радники. Якісь "напівпокерні" дебіли, що перебивають людей, "тикають" всім без розбору (як і Президент, до речі). Перетворюють спілкування про проблеми на дешевий піар свого шефа. Бридко...

Маю велике бажання замінити слова на матюки, але робити цього не буду, бо з 16-ти років працював на Дніпровському металургійному комбінаті слюсарем-ремонтником, а потім отримав філологічну освіту.

Пане Президенте, зважайте на свою поведінку і на вчинки своїх підлеглих. Бо посада Президента України - це не сцена, а відповідальність.

Я би дуже хотів мати Верховного Головнокомандувача набагато кращого за Порошенка. Але поки що спостерігаю якесь дешеве реаліті-шоу про українську владу.

Щось не знаєте, не розумієте - питайте у тих, хто знає, хто став на захист України зі зброєю в руках, коли Ви і Ваше оточення обслуговували "культурні" інтереси олігархів, проводили корпоративи, концерти в греціях та деінде.

Раджу: не набирайте мажорно-прислужницьке бидло у своїй офіс, не перебирайте на себе функцій, які не властиві Президенту України, не грайте роль "батька нації" - у Вас ця роль не виходить, Ви дуже сильно фальшивите.

Зробіть ставку не на "клоунів", (при всій повазі до професії), а на Справжніх. Не робіть так званих люстрацій, бо "люстраторко" у Вас ще не виросло.

Якщо так не зробите, пане Президенте, буде Біда. Хоча і вона минеться, бо украінці - непереможна багатотисячолітня Нація.

А отже - все буде добре і Все Буде Україна! Маю право так писати, бо крісла у Верховній Раді не протирав, нічого не крав, захищав свою Батьківщину. Честь маю".

Путін невдоволений кумом: Експерт оцінив ступінь реального впливу Медведчука

субота, 7 грудень 2019, 23:26

В українському парламенті не знайдеться достатньої кількості голосів, щоб прийняти потрібні Кремлю законопроекти. Врегулювати конфлікт на Донбасі, спираючись на Мінські домовленості, Україні, швидше за все, не вдасться. «Мінськ» в редакції лютого 2015 ...

"Не можемо прибрати": Разумков поскаржився на проблему з нардепом-ґвалтівником Іванісовим (відео)

субота, 7 грудень 2019, 22:20

Дмитро Разумков підкреслив, що, на його особисту думку, було б правильно, якби Іванісов покинув Раду. Депутата Романа Іванісова, виключеного з фракції "Слуга народу", у якого виявили судимість за зґвалтування, неможливо позбавити мандата згідно відпові...