Хіти тижня. Такого 60-річний "Юра Єнакіївський" ще не бачив: Нардеп Чорновол влаштувала полювання на одіозного Іванющенка (відео)

Тетяна Чорновол зі своїм помічником, блогером Андрієм Дзинзею запустили дрон над київським маєтком Іванющенка, аби дізнатися, чи справді він уже в Києві.

Юрій Іванющенко

Народний депутат Тетяна Чорновол зі своїм помічником, блогером Андрієм Дзинзею запустили дрон над київським маєтком соратника Януковича Юрія Іванющенка, аби дізнатися, чи справді він уже повернувся у Києв після п'ятирічного перебування у Марокко. Про це Чорновол повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

Вони з'ясували, що маєток тільки готують до приїзду Іванющенка. «Отже ми злетіли і побачили, що по території пересуваються люди в офіційній одежі – таких чорних костюмах, незважаючи на літо. Ми побачили припарковані автомобілі представницького А-класу. Але нам так здалося, що Юрія Іванющенка тут немає, тому що ніяка охорона не кинулася нас переймати. Здається, що маєток тільки готують до його приїзду», - зазначила Чорновол.

На її думку, це безсоромно - прилітати в Київ, заходити в шикарні маєтки, коли їхня мала батьківщина у вогні (Юрій Іванющенко – уродженець Єна́кієвого Донецької області, - ред.). «Повертайтесь на малу батьківщину. Давайте, повертайтесь в Єнакієве. Чемодан-вокзал-Єнакієве», - резюмувала нардеп.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...