Хіти тижня. Тактичне рішення: У Зеленського придумали, що робити з телеканалами Медведчука

В оточенні президента України Володимира Зеленського розробили стратегію боротьби з монополією в медіапросторі України, з огляду на той факт, що кілька телеканалів пов'язують з олігархом Віктором Медведчуком. Про це заявив радник президента і кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" Микита Потураєв в ефірі "Українського радіо", повідомляють Патріоти України.

"Ми вже розробили рішення на тактичному рівні, які можна найближчим часом прийняти, а також допрацьовуємо рішення стратегічного рівня, адже необхідно не вибірково боротися, а зробити запобіжники - висловлюючись військовою лексикою "фортифікаційні споруди", щоб назавжди захистити наш інформаційний простір від ворожих вторгнень", - зазначив він.

У той же час, заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука вказав на своїй сторінці в Facebook на важливу деталь, яка нівелює всі старання команди Зеленського в цьому питанні. "А, якщо фінансування "КУМ-TV" здійснюється не з Росії, а з Кіпру або з Франції?" - написав він.

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...