
Президент Володимир Зеленський приїхав на полігон Національної гвардії без свого постійного супутника, глави Офісу президента Андрія Богдана, але з секретарем РНБО Олександром Данилюком, який уже пішов у відставку. Відповідне фото опублікувала в своєму Telegram каналі журналістка Соня Кошкіна, передають Патріоти України.
Журналістка нагадала, що на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом в Нью-Йорку Богдан також був відсутній. "Всіх цікавить, що тут робить Данилюк, чию відставку Зеленський вже прийняв. А мені ось цікаво де Богдан. Ну, ось правда. Гаразд, зустріч з Трампом - там американці були категорично проти його присутності (довелося чекати колег на нейтральній території); але тут-то, на полігоні Нацгвардії що? Дивні, ох, дивні справи творяться ", - прокоментувала фото Кошкіна.

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...