
У суботу, 21 листопада, з Європейської площі в центрі Києва стартував автомарш до лікарні "Феофанія", де лікується від коронавірусу президент України Володимир Зеленський. Як повідомляється на сторінці події в Facebook, організатором виступив "Рух Опору Капітуляції", передають Патріоти України.
"Ми їдемо до "Феофанії", де Зеленський з ВІП-палати записує свої відосики. Якщо президент до того моменту звідти втече – поїдемо шукати його додому, на дачу, під ОП, якщо поїде в іншу область – наші активісти знайдуть його і там", – йдеться в заяві.
Організатори попросили брати з собою шини та шматки асфальту: "ми повернемо президенту те, що він підсунув нам замість ліків та апаратів ШВЛ". Перед автомаршем під Українським домом пройшов невеликий мітинг. Активісти вигукували гасла "Імпічмент, суд і в'язниця", "Путін – х...ло, Зеля – ссикло". Виступив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.




За інформацією Telegram-каналу PavlovskyNews, поліція вже чергує навколо всієї території "Феофанії" і в сусідньому лісі.
"Всі входи і виходи на територію лікарні посилено патрулюють силовики, стоять автобуси з правоохоронцями. Водночас вони забороняють автомобілям паркуватися біля КП, діє особливий режим", – зазначається в повідомленні.




Пізніше учасники автопробігу зібралися біля "Феофанії". До прохідної, яка розташована ближче до корпусу, де знаходиться Зеленський, проїзд перекрито.


Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...