Хіти тижня. Тепер аби Зеленський у Парижі не схибив: Держдеп заявляє про уповільнення будівництва "Північного потоку-2" завдяки рішучим діям США, Москва шаленіє

Заступник держсекретаря зазначив, що у США ще є «деякий час» для зупинки проекту. Серед іншого йдеться і про "данський фактор"

США використовують дипломатичні заходи для зупинки будівництва трубопроводу «Північний потік-2», завдяки чому вдалося уповільнити хід реалізації проекту, заявив заступник держсекретаря з політичних справах Девід Хейл під час слухань в комітеті із закордонних справ сенату конгресу США, зазначають Патріоти України.

За його словами, американські дипломати поки не змогли добитися зупинки проекту, але їм вдалося сповільнити його. Відповідаючи на питання про консультації з цього питання з послом ФРН в США, Хейл повідомив, що питання з ним не обговорювалося, але «зараз проводиться цілий ряд контактів на високому рівні». Заступник держсекретаря зазначив, що у США ще є «деякий час» для зупинки проекту.
«Якщо ми прийдемо до чіткого висновку, що дипломатія не досягає нашої мети, санкції можуть бути серед них (розглянутих варіантів. - ред.)», - повідомив Хейл.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...