Хіти тижня. Тест для влади: У партії Порошенка вимагають порушити справи проти "слуг", котрі виправдовують російську агресію

Партія «Європейська Солідарність» вимагає від СБУ та ДБР порушити кримінальні провадження щодо нардепів від “Слуги народу” Євгена Шевченка і Максима Ткаченка за заклики що “виправдовують російську агресію”. Про це йдеться в депутатському запиті до очільників відомств, підписаному членами фракції “ЄС”, повідомляється на сайті політсили, зазначають Патріоти України.

У “ЄС” вважають, що заяви депутатів Євгена Шевченка і Максима Ткаченка грубо порушують вимоги Конституції і дискредитують українських захисників і Україну в цілому, що завдає шкоди національним інтересам.

“Відтак, посягання на територіальну цілісність, суверенітет, шкода національним інтересам та виправдовування російської окупації мають отримати належну правову оцінку і реакцію вітчизняних спецслужб”, – зазначили в політсилі.

У “Євросолідарності” вимагають порушити кримінальні виробництва та вжити заходів щодо нардепів.

Як зазначили в партії, “слуга народу” Шевченко взяв участь у ефірі пропагандистської російської програми «Велика гра» на Першому каналі, під час якого він покладав провину з продовження війни на Донбасі на «українських націоналістів», а не на країну-агресора.

У той же час Ткаченко, додали в “ЄС”, фактично закликав визнати бойовиків “ЛДНР”, заявивши про можливость співпраці з представниками окупаційного режиму на Донбасі після деокупації.

Раніше народний депутат Євген Шевченко заявив, що російські пропагандисти його підставили, пустивши в ефір терориста Пушилина. Також він стверджує, що пропагандисти сильно порізали запис його виступу.

Хіти тижня. "Болтун - находка для шпиона": Найманці "ДНР" спалили на відео "подарунки від Путіна"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 3:00

Експерти ще помітили, що терористи помилилися, розмістивши апаратуру на шасі ЗіЛ-131, а передавальні антени – на старій дизельній електростанції ЕСД-50-ВС/230-МУ. Йдеться про Р-330Ж "Житель", Р-378Б "Борисоглібськ-2", "Торн", Р-381Т2 "Таран", РБ-341 В ...

З архіву ПУ. 310 років Батуринській трагедії. Завдяки одному єдиному зраднику московити знищили столицю Гетьманщини, жорстоко вбивши усіх: тисячі козаків, жінок, дітей, навіть немовлят…

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:34

Як набагато пізніше зазначив Симон Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди». Історія повторюється. І 300 років тому. І 100. І наразі… Сподіватимемось, чогось нарешті навчились, і не дамо шансів «п’ятій колонні»…. Відповід...