Хіти тижня. Тетяна Чорновол заявила, що її колега по "Народному фронту", Сергій Пашинський, "особисто організовував перше відбиття атаки української армії" під Слов'янськом (відео)

У мережі вже встигли обговорити обмовку (?) нардепа.

Тетяна Чорновол і Сергій Пашинський

Народний депутат Тетяна Чорновол заявила в інтерв'ю про те, що інший нардеп від "Народного фронту", Сергій Пашинський, "особисто організовував перше відбиття атаки української армії" під Слов'янськом. Про це вона заявила в інтерв'ю журналістам "4 каналу", передають Патріоти України.

"Ось дивіться, ви піднімали те же саме питання Пашинського. А ви знаєте, що він захищав державу Україну під Слов'янськом? Коли у нас там були дуже невизначені ситуації. Він особисто там з пістолетом стояв. Він особисто організовував перші відбиття атаки української армії", - повідомила нардеп.

У мережі вже встигли обговорити обмовку нардепа.

"Ось воно че ... виходить, що це Сєрова Пашинського в очко ілюмінатора бачила", - пише один з коментаторів.

"Відбивав атаки української армії? Щось у них обмовок по Фрейду забагато. То у Вакарчука Росія російський Крим окупувала, тепер ось це", - нагадали про обмовку іншого кандидата до Верховної Ради.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...