Хіти тижня. Тетяна Чорновол заявила, що її колега по "Народному фронту", Сергій Пашинський, "особисто організовував перше відбиття атаки української армії" під Слов'янськом (відео)

У мережі вже встигли обговорити обмовку (?) нардепа.

Тетяна Чорновол і Сергій Пашинський

Народний депутат Тетяна Чорновол заявила в інтерв'ю про те, що інший нардеп від "Народного фронту", Сергій Пашинський, "особисто організовував перше відбиття атаки української армії" під Слов'янськом. Про це вона заявила в інтерв'ю журналістам "4 каналу", передають Патріоти України.

"Ось дивіться, ви піднімали те же саме питання Пашинського. А ви знаєте, що він захищав державу Україну під Слов'янськом? Коли у нас там були дуже невизначені ситуації. Він особисто там з пістолетом стояв. Він особисто організовував перші відбиття атаки української армії", - повідомила нардеп.

У мережі вже встигли обговорити обмовку нардепа.

"Ось воно че ... виходить, що це Сєрова Пашинського в очко ілюмінатора бачила", - пише один з коментаторів.

"Відбивав атаки української армії? Щось у них обмовок по Фрейду забагато. То у Вакарчука Росія російський Крим окупувала, тепер ось це", - нагадали про обмовку іншого кандидата до Верховної Ради.

Хіти тижня. Через "неспокійне суспільство": У Зеленського розповіли, чому президент переїхав на державну дачу

неділя, 9 серпень 2020, 14:00

Медійний кризис-менеджер президента пояснив, що будинок, у якому раніше жив український лідер, не підходив із міркувань безпеки. Президент України Володимир Зеленський продав свій будинок і переселився в державну дачу в Конча-Заспі, оскільки попереднє ...

Проаналізувавши усю надану інформацію: ЦВК скасувала місцеві вибори на Донбасі

неділя, 9 серпень 2020, 12:47

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Центральна виборча комісія на своєму засіданні в суботу дійшла висновку щодо неможливості проведення виборів депут...