
Про це заявив звільнений з полону терористів українець Денис Секацький, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.
За його словами, він навіть може показати, де розташовані всі ці могили. "У нас мертвих вивозили у штольні. Тіла ж скидали у повітровідвідники шахт, копанки", – згадує українець.
Він наголосив, що якщо туди зайдуть українські військові, то знайдуть там цілі могильники. "У 2014 році людей спалювали в Луганську просто на ремонтному заводі. Поховань дуже багато... Я, до речі, майже всі можу показати – ті, які знаю у місті, на той рік", – розповів луганчанин.
За його словами, тоді зникло дуже багато людей. Однак офіційні цифри значно применшені.
Колишній в'язень також зазначив, що людей терористи "ЛНР" вбивали через свій непрофесіоналізм. "Як представники будь-якої спецслужби, працівники ФСБ знають межу людських можливостей – щодо тих самих уколів, шокотерапії, води. Вони знають, коли треба зупинитися, їх цьому вчать. Місцеві ж терористи цих норм не знають. Про що можна говорити, якщо він був двірником і став "дізнавачем"?" – підсумував Секацький.
Рішення лідера польської опозиційної партії «Право і справедливість» (PiS) Ярослава Качинського повернути Україні орден Ярослава Мудрого II ступеня викликає жаль і вийшла за межі історичної пам’яті. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віталій Пор...
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...